Cursus ‘Omgaan met dementie’
Van Heeckerenhuis Van Heeckerenstraat 2, WassenaarHoe ga je om met gedragsveranderingen en achterdocht? Hoe regel je de juiste hulp als een opname nodig is? In deze cursus helpen we je hier een antwoord op te..
Hoe ga je om met gedragsveranderingen en achterdocht? Hoe regel je de juiste hulp als een opname nodig is? In deze cursus helpen we je hier een antwoord op te..
Vanaf september gaat een groepje muziekliefhebbers samen muziek maken. Speel je een akoestisch instrument of zing je graag? Doe ook mee! Elk niveau is welkom – ook als je net..
Iedere 2e donderdag van de maand staat de koffieochtend in het teken van een thema. De (thema)koffieochtend is gratis, je betaald alleen voor je eigen consumpties. Je hoeft je niet..
Iedere 2e donderdag van de maand wordt er in de Plataan een film vertoont. Na de film kun je onder het genot van een kopje koffie de film bespreken. De..
Met Blue Zone Connection Leef jij met een chronische fysieke of mentale gezondheidsuitdaging? Dan weet je hoe zwaar het soms kan zijn, en hoe belangrijk het is om mensen om..
Wie houdt er nu niet van bloemen én creatief bezig zijn? Bloemschikken wordt steeds populairder en is een leuke manier om met je eigen handen iets moois te maken. Sylvia..
Iedere 3e dinsdag van de maand staat de koffieochtend in het teken van een thema. De (thema)koffieochtend is gratis, je betaald alleen voor je eigen consumpties. Je hoeft je niet..
Voel je je opgejaagd of niet verbonden met jezelf en anderen? Ben je op zoek naar meer diepgang of inspiratie om je eigen meditatie vorm te geven? Dan is dit..
Iedere laatste maandag van de maand staat de koffieochtend in het teken van een thema. De (thema)koffieochtend is gratis, je betaald alleen voor je eigen consumpties. Je hoeft je niet..
In september starten we bij SMOW met de Soepclub. Sluit aan en geniet elke laatste dinsdag van de maand rond lunchtijd van een heerlijke, zelfgemaakte soep. Elke maand een andere..
Met Blue Zone Connection Leef jij met een chronische fysieke of mentale gezondheidsuitdaging? Dan weet je hoe zwaar het soms kan zijn, en hoe belangrijk het is om mensen om..
Stoppen met roken met Blue Zone Connection Wil je nu écht stoppen met roken? Doe dan mee aan onze gratis groepstraining. In een groep sta je er niet alleen voor..